Oferty pracy

Kierowca wózka widłowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę( po okresie próbnym)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagradzania

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy wózka widłowego

Operator maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Opis Stanowiska:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami na wyznaczonym obszarze.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacja warunków współpracy
  • Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi Klienta
  • Raportowanie wyników

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Do dyspozycji samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży foliowej poparte sukcesami
  • Znajomość technik sprzedaży i prezentacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Wykształcenie minimum średnie i prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy i silna motywacja do osiągnięcia wysokich wyników